AKtualności

aktualności

20.09.2017

Zapraszamy do udziału w Targach Advanced Engineering Oslo 2017
– Advanced Engineering –

Jeśli Twoja firma działa w zakresie zaawansowanych technologii

Jeśli szukasz możliwości zaprezentowania swojej oferty, lub szukasz biznes partnera na rynku skandynawskim

Jeśli chciałbyś skorzystać z dofinansowania pokrywającego nawet do 85% kosztów kwalifikowanych

A oprócz tego jesteś ciekaw postępów prac projektów NASA, zastanawiasz się m.in. czy przemysł chemiczny i farmaceutyczny będą nowymi rynkami dla druku 3D, albo w jaki sposób nanotechnologia może utrzymać w zdrowiu starzejącą się populację

 

WEŹ UDZIAŁ W TARGACH ADVANCED ENGINEERING W OSLO I SKORZYSTAJ Z SZANSY, KTÓRA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!

 

– Advanced Engineering –

20-21 września 2017
X Meeting Point (Exporama)
Oslo, Norwegia

Odwiedź stronę

Rynek skandynawski należy do najatrakcyjniejszych jeśli chodzi o nowoczesne technologie, a Targi Advanced Engineering są imprezą cykliczną- do tej pory odbywały się m. in. w Birmingham, Goeteborgu i Helsinkach, ale po raz pierwszy odbędą się w Oslo i nie wiadomo, kiedy zawitają tam ponownie.

Wydarzenie to zgromadzi w jednym miejscu przedsiębiorców z rosnącego norweskiego sektora produkcyjnego, a także przedstawicieli takich branż, jak budowlana, samochodowa, elektroniczna, energetyczna, transportowa, morska i off shore, oil & gas, telekomunikacyjna, medyczna, czy automatyka i robotyka. Nadchodząca edycja targów w Oslo będzie znakomitą okazją do tego, aby zaprezentować się innym wystawcom (na chwilę obecną 94), jak i odwiedzającym  nie tylko z Norwegii, ale również ze Szwecji, Danii, czy Wielkiej Brytanii. Oprócz okazji do pozyskania nowych kontrahentów i zapoznania się z najnowszymi trendami w poszczególnych dziedzinach, uczestnicy będą mieli możliwość wziąć udział w licznych seminariach i spotkaniach.
 

Zainteresowany?

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami:


tel. +48 533 334 474 (Jagienka)
     
+48 733 114 414 (Marta)
office@p-ncc.orgOpen your business way to Norway

Nasi partnerzy