AKtualności

aktualności

14.05.2019

VI edycja Dni Skandynawskich w Szczecinie

Podobnie jak w latach poprzednich, mamy przyjemność być Partnerem organizowanych przez Miasto Szczecin i Agencję Rozwoju Metropolii Szczecińskiej Dni Skandynawskich, które odbędą się w dniach 14.05-19.05..

Biznesowa część wydarzenia, czyli spotkania z cyklu Scandinavian Business Connect, odbędą się w dniu 15.05. i  będą oscylowały wokół wszelkich kwestii związanych ze start-up’ami – zaczynając od pomysłu na firmę w stylu skandynawskim po wszelkie systemy wsparcia, o których opowiedzą doświadczeni przedsiębiorcy.  Zapoznamy się z prezentacjami polsko-skandynawskich start-up’ów, nie zabraknie też innowacyjnych tematów, poświęconych nowoczesnym trendom w budowaniu dochodowego biznesu.

Poza modułem biznesowym, w programie znajdują się liczne wydarzenia o charakterze kulturalnym, jak np. koncert Czesława Mozila z zespołem, czy pokaz kina duńskiego, a także naukowym, w tym zwiedzanie Muzeum Techniki i Komunikacji. Całość zwieńczona zostanie piknikiem w prawdziwie skandynawskim stylu.

Przed nami 5 dni, podczas których poczujemy skandynawski klimat w stolicy Pomorza Zachodniego i dowiemy się więcej o możliwościach współpracy między Polską a Krajami Północy. Z pewnością nie zabraknie zabawy i atrakcji, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie!

Więcej o wydarzeniu i szczegółach dot. rejestracji na wybrane wydarzenia znajduje się tutaj:  www.ds.szczecin.eu .

Zapraszamy!

  

Open your business way to Norway

Nasi partnerzy