AKtualności

aktualności

04.04.2019

Seminarium „Construction works in Norway” w Oslo

Członkowie PNCC – firma konsultingowa Novum Økonomi AS zapraszają przedsiębiorców z branży budowlanej na seminarium „Construction works in Norway”, które odbędzie się w dniu 4.04.2019 r. o godz. 12.00 w siedzibie współorganizatora wydarzenia, kancelarii Brækhus Advokatfirma w Oslo.

Seminarium skierowane jest do przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność biznesową w branży budowlanej w Norwegii lub chcieliby zaistnieć na tamtejszym rynku i pozyskać partnerów biznesowych. Prelekcje prowadzone przez specjalistów w swoich dziedzinach przybliżą uczestnikom charakterystykę norweskiej branży budowlanej i dostarczą wielu informacji dotyczących przepisów i norm, jakie zagraniczne firmy muszą spełniać przy podejmowaniu zlecenia w Norwegii. Nie zabraknie także praktycznych wskazówek od przedstawicieli firm, które mają co najmniej kilkuletnie doświadczenie w świadczeniu usług na tamtejszym rynku, a także od przedstawiciela jednej z największych norweskich przedsiębiorstw budowlanych – AF Gruppen.

Szczegółowy program wydarzenia oraz informacje nt. rejestracji znajdują się pod adresem: http://www.novumc.com/seminarium-budowlane-w-oslo-zarejestruj-sie-juz-dzis/.

Zapraszamy!

 

Open your business way to Norway

Nasi partnerzy