O nas

O nas

Polsko-Norweska Izba Gospodarcza jest niezależną organizacją samorządu gospodarczego o charakterze non-profit, powołaną dla ochrony i reprezentowania interesów gospodarczych zrzeszonych w niej przedsiębiorców, a także stymulowania współpracy handlowej pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Królestwem Norwegii.
Celem Izby jest utworzenie sieci  powiązań pomiędzy przedsiębiorcami, instytucjami, a także administracją państwową w Polsce i w Norwegii, która stanowić ma przestrzeń wymiany informacji oraz ofert handlowych.

Przedmiotem działania Izby Gospodarczej jest organizacja konferencji, seminariów i innych spotkań biznesowych, umożliwiających zrzeszonym w Izbie podmiotom rozszerzenie i umocnienie własnej działalności gospodarczej. Jednym z priorytetów jest też promowanie polskich przedsiębiorców w Norwegii, a także dostęp do narzędzi umożliwiających wymianę ich doświadczeń na rynku norweskim.

Izba powstała jako odpowiedź na potrzebę funkcjonowania podmiotu o tej formule pomiędzy Polską a Norwegią. Nasze działania mają na celu ułatwienie polskim przedsiębiorstwom wejście na rynek norweski, ale również  umożliwienie łatwiejszej współpracy firmom norweskim w Polsce. Chcemy być dla naszych członków partnerem na każdym etapie rozwoju ich przedsiębiorstwa.

Jesteśmy otwarci na każdą firmę działającą na terenie obydwu krajów. Jedyny wyznacznikiem członkostwa jest  prowadzenie działalności oraz chęć rozszerzenia jej na rynek norweskim (np. poprzez współpracę z tamtejszymi firmami).

Zarząd oraz przedstawiciele

Marcin Bortkun

Prezes Zarządu

Marcin Bortkun

Prezes Zarządu

marcin.bortkun@p-ncc.org

 

Dorota Morka

Wiceprezes Zarządu

Dorota Morka

Wiceprezes Zarządu

d.morka@p-ncc.org

 

Marta Fortecka

Dyrektor

Marta Fortecka

Dyrektor

marta.fortecka@p-ncc.org

+48 733 114 414

 

Jagienka Gajewska

Koordynator Projektów

Jagienka Gajewska

Koordynator Projektów

office@p-ncc.org

+48 533 334 474

 

Open your business way to Norway

Zapoznaj się

Nasi partnerzy