AKtualności

aktualności

14.08.2016

PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi 2016

Polsko-Norweska Izba Gospodarcza jako Partner Instytucjonalny, zaprasza na Indywidualne mistrzostwa PGE Ekstraligi w Gdańsku, które odbędą się 14 sierpnia na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku. Początek turnieju o godzinie 19.

Zapraszamy wszystkich członków PNCC do skorzystania ze specjalnie przygotowanej oferty sponsorskiej. Każdy przedsiębiorca ma szanse stać się sponsorem mistrzostw. Takiej imprezy nie było jeszcze w historii tej dyscypliny na Wybrzeżu.

Szerokie zainteresowanie mediów polskich i zagranicznych zapewni udział najlepszych aktualnie zawodników na świecie, w tym pięciu mistrzów świata. W sezonie 2016 czołowymi żużlowcami rozgrywek są m.in. Bartosz Zmarzlik, Grigorij Laguta, Krzysztof Kasprzak, Tai Woffinden, Janusz Kołodziej czy Greg Hancock.

Transmisję live przeprowadzi TV nSport. Zaplanowano również sześć powtórek w różnych kanałach platformy cyfrowej NC+. Bardzo niskie ceny biletów: 25 PLN gwarantują komplet 12 000 osób na trybunach z czego sporo osób z: Norwegii, Szwecji, Danii, Rosji i Niemiec. Trzy godziny przed planowanym turniejem odbędzie się także festyn dla mieszkańców Gdańska.

Trzecia edycja turnieju, który rokrocznie gromadzi na starcie najlepszych zawodników PGE Ekstraligi -Najlepszej Żużlowej Ligi Świata to również świetna okazja dla Sponsorów. Przede wszystkim zachęcamy do reklamy w programie – Możliwość zamieszczenia reklamy (w postaci postcardu przed rozpoczęciem transmisji, w jej trakcie lub przekazania najlepszych miejsc reklamowych z perspektywy kibica telewizyjnego) która jak zawsze przy tego typu eventach odbija się szerokim echem w naszym kraju. Tak było w poprzednich dwóch edycjach tej imprezy – w Tarnowie oraz w Lesznie, kiedy oglądalność sięgała nawet 250 000.

• Nakład programu to 4000 sztuk

• Format A4

• 64 strony w pełnym kolorze

• Program to niezbędny element dla każdego kibica podczas zawodów z racji indywidualnego prowadzenia punktacji od pierwszego do ostatniego wyścigu czyli minimum trzy godziny.

• Traktowany przez kibiców jest jak biblia i przez kilka następnych miesięcy po imprezie wykorzystywany z racji zawartych w programie ciekawostek, informacji i wywiadów oraz powtórnych analiz wydarzeń na torze.

• Dociera do szerokiej grupy osób, skoro stawka zawodników i ranga turnieju rokrocznie powoduje zainteresowanie kibiców z całej Polski oraz Europy, zwłaszcza ze Szwecji oraz z Danii

• Kibic żużlowy to także osoba przyjezdna, musi ona ponieść szereg innych kosztów odwiedzając stadion (przejazdy, noclegi, posiłki) i nie spędza tylko czasu na stadionie, ale okres imprezy zaczyna się dla niej w danym regionie kilka dni przed i kończy dzień po turnieju

• Znana jest lojalność kibiców wobec marek wspierających żużel

• Termin imprezy (wakacje, okres Jarmarku Dominikańskiego, atrakcje Trójmiasta i bliskość morza) gwarantuje przybycie na stadion wczasowiczów z Polski oraz Europy

• Oprócz zamieszczenia reklamy w programie istnieje kilka innych możliwości prezentacji np. z wykorzystaniem ekranu i band LED. Cena za pakiet to 3000 PLN netto.

Prosimy o zapoznanie się z całą ofertą sponsorską. W przypadku zainteresowania lub pytań, kontakt telefoniczny oraz mailowy: tel: 733 11 44 14, office@p-ncc.org

Zapraszamy!

e5207c07-cb21-4c17-a204-fb5574212441

 

ZAREKLAMUJ SIĘ – ZOBACZ PLIK .PDF

OFERTA REKLAMOWA – ZOBACZ PLIK .PDF

Open your business way to Norway

Nasi partnerzy