Dołącz do PNCC

przyłącz się DO PNCC

JAKIE KORZYŚCI PŁYNĄ Z CZŁONKOSTWA?

Współtworzenie platformy kontaktów biznesowych – możliwość zyskania nowych oraz pielęgnowania dotychczasowych – jest możliwe dzięki spotkaniom, konferencjom czy seminariom angażującym podmioty gospodarcze również spoza Izby.

Członkostwo w Izbie pozwala na udział w spotkaniach networkingowych i szkoleniach, ułatwia kontakt z wykwalifikowanymi tłumaczami i specjalistami ds. kwestii finansowych i prawnych. Promujemy polskie miasta i przedsiębiorców w Norwegii, szukamy norweskich inwestorów i partnerów biznesowych. Współpracujemy z norweskimi izbami gospodarczymi i Ambasadą RP w Norwegii. Stawiamy na norweskich konsumentów, turystów, pacjentów, starając się, by skojarzenia naszych sąsiadów z Północy wykraczały poza truizmy i dotyczyły prężnie rozwijającego się sektora usług oraz gospodarki. Dołączając do grona Członków Izby, stajesz się częścią grupy wspierającej polski biznes na gruncie norweskim.

Firmy zrzeszone w Izbie mają możliwość zamówienia usługi dodatkowej – tzw. researchu rynkowego.

Jego celem jest stworzenie informacji gospodarczej dotyczącej firm działających w określonej branży na terenie Norwegii, z podziałem na regiony. W wyniku badania powstaje nie tylko szczegółowa charakterystyka wybranej gałęzi, ale także lista przedsiębiorstw wzbogacona o bezpośrednie kontakty do ich przedstawicieli. Dodatkowo pracownicy Izby na życzenie członków mogą skontaktować się z wybranymi firmami. Dokonujemy również analizy ofert firm członkowskich pod względem ich atrakcyjności oraz pomagamy w stworzeniu strategii wejścia na rynek norweski.

Koszt usługi jest ustalany indywidualnie i uzależniony od zakresu informacji, jakie ma zawierać research.

JAK DOŁĄCZYĆ DO IZBY?

Aby do nas dołączyć należy :

  1. zapoznać się ze Statutem Izby
  2. wypełnić Deklarację Członkowską
  3. opłacić roczną składkę członkowską w zależności od wielkości przedsiębiorstwa
  • Mikroprzedsiębiorstwa 500 PLN
  • Małe przedsiębiorstwa 1.000 PLN
  • Średnie przedsiębiorstwa 2.000 PLN
  • Duże przedsiębiorstwa 4.000 PLN
  • Składka członkowska dla firm zarejestrowanych w Norwegii – 3.000 PLN

 

Firma zrzeszona w Polsko-Norweskiej Izbie Gospodarczej jest postrzegana przez zagranicznych partnerów po pierwsze jako bardziej wiarygodna, a po drugie – jako zainteresowana kierunkiem „Skandynawia”. Członkostwo w Izbie to dla przedsiębiorstwa kwestia prestiżu, a dzięki sieci powiązań – także otwarcie na szersze rzesze konsumentów.

Pobierz formularz, wypełnij i wyślij na adres: office@p-ncc.org Dziękujemy, skontaktujemy się z Tobą.

Open your business way to Norway

Våre partnere