AKtualności

aktualności

03.06.2016

Mecz Polscy Biznesmeni vs. Norwescy Biznesmeni – Stadion Energa Gdańsk g. 17.00

BIZNES TO RELACJE, SPORT TO ZDROWIE A MECZ TO GRA ZESPOŁOWA.
Połączenie tych trzech czynników to niewątpliwe skuteczna trampolina dla biznesu, który może zintegrować oba rynki.

Polsko-Norweska Izba Gospodarcza powstała po to, by stworzyć platformę wymiany doświadczeń pomiędzy rynkiem polskim a norweskim. Wspieramy naszych członków rozwijających swój biznes oraz propagujmy kulturę obydwu krajów. W tym celu organizujemy szereg imprez, które mają przybliżyć nam kulturę norweską, zaś my Norwegom chcemy pokazać jaki styl życia wiodą Polacy.

Postanowiliśmy wykorzystać zasoby naszego pięknego Gdańska i zorganizować na Stadionie Energa Gdańsk mecz towarzyski, w którym dwie drużyny staną do sportowej rywalizacji i powalczą o Puchar Prezesa Polsko-Norweskiej Izby Gospodarczej.

Włączając się do gry otwierasz się na nowe możliwości jakie daje współpraca z PNCC oraz możesz spełnić marzenia z Twojego dzieciństwa, kiedy to jako mały chłopiec podziwiałeś Orły Górskiego w akcji! Teraz możesz sam wkroczyć na murawę i doświadczyć piłkarskich emocji!

Chcesz zagrać w reprezentacji polskich biznesmenów bądź zostać partnerem wydarzenia? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę współpracy, dzięki której wzmocnisz wizerunek swojej firmy, a polscy i norwescy biznesmeni poznają Twoje produkty i usługi.

Skontaktuj się z nami :

Event Manager – Natalia Daszewska tel. 733114414
PR & Marketing Manager – Marlena Kędzierska tel. 697366710

Open your business way to Norway

Nasi partnerzy