AKtualności

aktualności

26.04.2016

Konferencja „Trendy Budowlane w Norwegii” godz. 10.00 Hotel Haffner
Sopot ul. Jana Jerzego Haffnera 59

Zapraszamy wszystkich Państwa, których interesują nowości związane z branżą budowlaną do wzięcia udziału w Biznes Mikserze i konferencji „Trendy Budowlane w Norwegii”.

Polskie firmy budowlane są coraz częściej zainteresowane realizacją kontraktów w Norwegii i nawiązywaniem tam biznesowych relacji. Norwescy przedsiębiorcy równie przychylnie podchodzą do kooperacji z polskimi przedsiębiorcami i chętnie podejmują z nimi współpracę na rynku polskim.

Właśnie dlatego Polsko ­Norweska Izba Gospodarcza postanowiła wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu przedstawicielom branży budowlanej obu krajów i zorganizować dwa wydarzenia, które pozwolą im na zapoznanie się z trendami budowlanymi w Norwegii, kierunkiem rozwoju tej branży w Polsce oraz na nawiązanie nowych znajomości i pozyskanie kolejnych partnerów biznesowych.

W dniu 26.04.2016 r. ­ dzień po Biznes Mikserze odbędzie się konferencja ,,Trendy budowlane w Norwegii” złożona z prelekcji dotyczących najnowszych norweskich nowinek budowlanych oraz

dyskusji na temat potencjalnych potrzeb w zakresie kooperacji z polskimi firmami.

 

Ważne informacje:

Udział w konferencji dla Członków PNCC jest bezpłatny.

Dla pozostałych uczestników koszt udziału w konferencji wynosi 100 zł.

Aby zapoznać się z warunkami członkostwa zapraszamy na stronę www.p­ncc.org. Tam znajdują się wszystkie informacje, jak zostać Członkiem naszej organizacji.

 

Poniżej znajduje się szczegółowy plan wydarzenia.

 

Zapraszamy!

Agenda_Konferencji-page-001

Open your business way to Norway

Nasi partnerzy