AKtualności

aktualności

28.09.2016

Business Mixer dla producentów i dystrybutorów.

28 września w siedzibie Pracodawców Pomorza, na zaproszenie Polsko-Norweskiej Izby Gospodarczej spotkali się producenci i dystrybutorzy z Polski i Norwegii aby wspólnie podyskutować o możliwościach współpracy i specyfice norweskiego rynku.
Biznes Mikser rozpoczął się punktualnie o godzinie 10:00 od wzajemnej prezentacji firm: Ecologiq, Alte Media, J.P Cover, PKO BP, Polish Connection, SKANDPOL EKSPORT, DomStar, Spółdzielnia „Świetlik-Rekatywacja”, Amro, Baront oraz DYKTIGHANDVERKER. Goście dyskutowali m.in. o tym, jak przekonać do swojej firmy skandynawskiego przedsiębiorcę i jak wygląda kultura biznesowa w tym kraju. Spotkanie zostało uwieńczone częścią networkingową i małym poczęstunkiem. Rozmowom nie było końca…


Bardzo cieszymy się z licznego udziału w spotkaniu, które pokazuje jak wielu przedsiębiorców i dystrybutorów zainteresowanych jest współpracą z norweskimi i polskimi firmami oraz promocją swoich usług i produktów właśnie w tych krajach. Spotkanie zaowocowało również podpisaniem deklaracji członkowskiej i mamy nadzieje, że już niedługo będziemy mogli pochwalić się nowymi członkami PNCC.

Open your business way to Norway

Nasi partnerzy