AKtualności

aktualności

25.04.2016

Biznes Mikser, godz. 17.00 Hotel Haffner
Sopot ul. Jana Jerzego Haffnera 59

Zapraszamy wszystkich Państwa, których interesują nowości związane z branżą budowlaną do wzięcia udziału w Biznes Mikserze i konferencji „Trendy Budowlane w Norwegii”.

Polskie firmy budowlane są coraz częściej zainteresowane realizacją kontraktów w Norwegii i nawiązywaniem tam biznesowych relacji. Norwescy przedsiębiorcy równie przychylnie podchodzą do kooperacji z polskimi przedsiębiorcami i chętnie podejmują z nimi współpracę na rynku polskim.

Właśnie dlatego Polsko ­Norweska Izba Gospodarcza postanowiła wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu przedstawicielom branży budowlanej obu krajów i zorganizować dwa wydarzenia, które pozwolą im na zapoznanie się z trendami budowlanymi w Norwegii, kierunkiem rozwoju tej branży w Polsce oraz na nawiązanie nowych znajomości i pozyskanie kolejnych partnerów biznesowych.

Podczas Biznes Miksera, który odbędzie się 25.04.2016 ­ w przeddzień konferencji, zapraszamy do prezentacji Państwa oferty norweskim i polskim przedsiębiorcom oraz potencjalnym kontrahentom.

 

Ważne informacje:

Biznes Mikser to wydarzenie, w którym mogą wziąć udział jedynie Członkowie PNCC.

Aby zapoznać się z warunkami członkostwa zapraszamy na stronę www.p­ncc.org. Tam znajdują się wszystkie informacje, jak zostać Członkiem naszej organizacji.

 

Poniżej znajduje się szczegółowy plan wydarzenia.

 

Zapraszamy!

 

 

 

Agenda Biznes Mikser-page-001

 

Open your business way to Norway

Nasi partnerzy